تماس جهت مشاوره :
استروئیدهاافزایش حجمتناسب انداممکمل ها

بهترین تقویت کننده های تستوسترون

تستوسترون عامل به وجود آمدن مردی است که شما هم اکنون هستید. تستوسترون قویترین هورمون اندروژن یا هورمون جنسی‌ در انسان است.در طول دوران نوجوانی تولید تستوسترن باعث تکامل دستگاه تناسلی‌ و عامل به وجود آمدن همه صفات جنسی‌ ثانویه می‌باشد.هنگامی که شروع به بدن سازی می‌کنید حین تمرینات با وزنه تجمع تستوسترون در جریان خون تا ۳۷ درصد افزایش خواهد یافت.در ادامه ایران جسم به شما توضیحات تکمیلی در مورد تقویت کننده های تستوسترون خواهد داد.

بالا بودن سطح تستوسترون کلید بیوشیمیایی اصلی‌ و سرعت بخش در عضله‌ سازی می‌باشد.هیچ عامل هورمونی دیگر همانند تستوسترون نمی‌تواند به این اندازه عضله‌ سازی داشته باشد.در دنیای علم تغذیه ورزشی خوشبختانه تقویت کننده‌های بسیار حرفه ای و با پتانسیل بسیار بالا به منظور افزایش حداکثری رشد عضلات و قدرت وجود دارد.

تستوسترون یک هورمون استروئیدی از گروه آندروژن می‌باشد.این هورمون از کلسترول مشتق میشود که توسط سلول‌های لیدیگ در بیضه‌ها ساخته میشود.تاثیر تستوسترون بر روی انسان و سایر مهره داران از طریق دو سیستم اتفاق می‌افتد یکی‌ از طریق فعال سازی گیرنده‌های آندروژن و به وسیله تبدیل به استرادیول و دیگری از طریق فعال سازی برخی‌ گیرنده‌های خاص استروژن.

شرایط ایجاد شده در بزرگسالان به وسیله کاهش سطح هورمون‌های بدن :
خستگی‌
کاهش ماهیچه‌ها یا عدم توانایی عضله‌ سازی
کاهش میل جنسی‌
اختلال در نعوظ
فراموشی و کاهش تمرکز
تحریک پذیری
افزایش وزن و کاهش سرعت متابولیسم

بحث در مورد تقویت کننده‌های تستوسترون امروزه در دنیای بدن سازی بسیار شدت گرفته است.داروها واقعا موثر هستند و استفاده از تستوسترون برای سلامتی‌ شما ضرری نخواهد داشت.اما نکته منفی‌ اینجاست که استفاده از تستوسترون به تنهایی دردی را دوا نمیکند.بسیاری از بدن سازان مخصوصا بدن سازان مسابقه ای تقریبا همه هورمون‌ها و دارو‌های مرتبط با مواد نیرو زا و آنابولیک را امتحان میکنند و سپس بعد از آن مقدار زیادی از دارو‌ها را به منظور جلوگیری از اثرات جانبی هورمون‌ها و دارو‌های مصرف شده مصرف خواهند کرد.
تستوسترون متشکل از ۱۹ مولکول کربن، ۲۸ مولکول هیدروژن و ۲ مولکول کربن می‌باشد.شما چگونه میتوانید به طور طبیعی سطح تستوسترون خود را افزایش دهید؟ در ادامه لیستی از بهترین تقویت کننده‌های تستوسترون که در حال حاضر در بازار یافت میشوند را برای شما بیان خواهیم کرد.

حتما بخوانید  هفت راه ساده و مؤثر برای بالا بردن سطح تستوسترون

اندروستندیون
این محصول یکی‌ از تقویت کننده‌های موجود در بازار است.ترکیب شیمیایی تشکیل دهنده آن شامل اندروستندیول، نور اندروستندیون و نور اندروستندیول می‌باشد.این محصول ابتدا در آلمان تولید شد و قرار بود که خواص شبه استروییدی آنابولیکی داشته باشد.تنها تفاوت اصلی‌ بین این محصول و استروئید‌های آنابولیکی این است که استروئید‌های آنابولیکی مشتقات مصنوعی از تستوسترون هستند.اما محصولات اندرو در واقع پیش ماده تستوسترون هستند.به این معنی‌ که در واقع این محصولات تستوسترون به حساب نمی‌آیند اما میتوانند طی‌ برخی‌ واکنش‌های بیو شیمیایی در بدن تبدیل به تستوسترون شوند.این محصول میتواند در اثر تماس با آنزیم‌ها درکبد تبدیل به تستوسترون شود.اندرو توانایی افزایش سطح تستوسترون تا ۶۰۰ درصد را نیز دارا میباشند و معمولا توسط بسیاری از مردم به عنوان یک استروئید ضعییف شده در نظر گرفته میشود.
خاصیت تقویت کنندگی محصولات اندرو میتواند اثرات جانبی نظیر ریزش موها، ریزش موهای بدن، جوش، بزرگ شدن سینه‌ها و افزایش پرخاشگری داشته باشد.این اثرات جانبی در سطوح بسیار پایین تری نسبت به مصرف استروئید‌ها می‌باشد.البته تاثیرات ایجاد شده توسط محصولات اندرو قابل غیاث با استروئید‌ها نیست اما این محصول در عوض بسیار ایمن تر و همچنین ارزانتر می‌باشد.محصولات اندروژنیک تنها باید توسط افراد سالم ۲۱ سال و بالاتر مصرف شود.توصیه میشود طول دوره استفاده از این محصول بیشتر از ۶هفته به طول نینجامد و بعد از آن ۴ هفته باید به بدن فرصت داد تا دوباره بتواند سطح هورمون‌های خود را به حالت طبیعی باز گرداند.

تریبولوس ترستریس
تریبولوس ترستریس یک ریشه بلغاری می‌باشد که برای هزاران سال است از آن به عنوان یک تحریک کننده برای سیگنال رسانی به سنسور‌های بدن برای تولید بیشتر تستوسترون استفاده میشود.تریبولوس به مدت بسیار طولانی‌ است که در جوامع مختلف از آن به عنوان آفرودیسیک استفاده و از آن در درمان اختلالات جنسی‌ بهره میبرده اند.تاثیر تریبولوس روی افزایش آزاد سازی هورمون ال‌ اچ‌ می‌باشد که همین موضوع نیز باعث تولید بیشتر تستوسترون، افزایش تولید اسپرم، افزایش حجم انزال و افزایش میل جنسی‌ میشود.عصاره تریبولوس بسیار ایمن بوده و تا کنون اثرات جانبی قابل توجهی‌ برای آن گزارش نشده است.

حتما بخوانید  آیا هوازی با شکم خالی و قبل از صبحانه به لاغر شدن کمک می کند؟

زد ام ای
زد ام ای مخفف کلمه روی – متیونین – اسپارتات می‌باشد.این محصول شامل ۳۰ میلی‌گرم روی – متیونین – اسپارتات، ۴۵۰ میلی‌گرم منیزیوم اسپارتات و ۱۰.۵ میلی‌گرم ویتامین بی‌ ۶ می‌باشد.این محصول به احتمال زیاد بهترین تقویت کننده طبیعی تستوسترون در حال حاضر می‌باشد.

در مورد تستسترون بیشتر بدانید…

© 2018, ایران‌جسم. All rights reserved.

برچسب ها

ایران‌جسم

ایران جسم سایت و مجله ای برای ورزشکاران و بدنسازان میباشد که مطالبی با موضوعات :بدنسازی،افزایش حجم،کاهش وزن،افزایش وزن،رژیم غذایی،ورزش بانوان،ورزش تی آر ایکس،مکمل های ورزشی و دارویی و بسیاری دیگر در آن قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حق کپی رایت برای ایران جسم محفوض است
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید